Kjo është ndarja më zhgënjyese që keni parë në ekran - Përputhen, 23 Shkurt 2021

Publisert 23. feb.. 2021
Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on NOlong Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Kommentarer

 • RINANI ITHA ME BASHKJETU ANA O THA JO MIR.I THA ANA SKA BESIM

 • Uh bb bh ii bb I nj cb j ok in ok in bb ok n ok x lx ok mu in ok k on ok Z ii

 • Sjdbkdjkdjfbkdkfbkdbkdk ok d ok ok ok F ok f ok d in jj drififod ii f ok fi in f ok d ii d ii d jdid bh ok d in d. JI j

 • Ka

 • Me mendjemadhe se Ana skam pa tjeter ,po kush mendon se eshte o zot as mend as bukuri.

 • ANA TREGOHET SHUM FALLC.

 • Po ik more pordhejk ana ,jam zhgenjy prej kuj po turp po pse rren ti ke ardh per dalur telivizion

 • Bravo Rinian je i vertet

 • Atdheu asht 1

 • Ky alameda kingu,merret me ket larask.....

 • ANA NUK DO BURR QE SDI QKA KA BA KALUAREN AJO KA.DIT DIQKA QE RUSKA NE PANDEMI

 • Ç idiote vajze eshte kjo!!!Kush kujton se eshte!!! Kujton se eshte e bukur!!!

 • Atdheu si naj grue me mjekerr! 😅

 • Me pelqeu shum buzekuqi I Sindit sot frymezuar nga Linda Morina. 👄

 • Mir qe dole Ana se na trashe trut pz edu sedu me plq por se ndje🙄

 • SINDI MOS BEJ SH LOJRA E NAZE SE SI MURATIN E ME TE MIRE SE GJEN MOJ...PO LERI PERZGJEDJET E TJERA...

 • O ANA MESO TE FLASESH...SUPRIZE...

  • Per cfare rrin akoma ne emision kur paska frike te nisi nje njohje ,kur me te parin pati frike me te dytin po njesoj ik moj dil e mblidh mendjen

 • Murati: pse ca do bej un sherr me cunat

 • nolong.info/show/h5uanqp3nqSrhoU/video.html *** sub ndiqni kanalin per te qene me afer njeri-tjetrin per problemet qe na prekin me shume. faleminderit shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmme

 • Tiqe mos e keput skenari

 • 23:00-23:05. Po ca te japesh mi ana se je si zhguall bosh pa emocione, ja thith gjakun viktimave dhe hop kalon te tjetri sa ngopesh. Njeri i pangopur

 • Rinjan: mos harro dashuria edhe mesimi me zor nuk shkojn I madh je Hallall ✌️👍

 • Kjo Jasmina (edhe sara)duhet me u largu nga studioja😝😝😠👎

 • NQS JU PELQEJNE KENGET ME BASS BOSTED DHE MEME KALONI NJER NGA KANALI IM💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯

 • bo bo cfare trupi skandaloz ka kjo histerikja Sindi..

  • Ana njeriu me kot qe ka pasur Perputhen! Njeri pa karakter dhe mashtrues, turp!

 • Ana ne fund me fatjonin

 • Se le dashnori qe ka

 • 44:40 o zot kir ben kjo legenia interessanten o zot 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 dorodolecja i jep me shume rendesi vetes nga cfare eshte 💩 💩... Do qe kjo te bredhi sa ne nje deg ne tjetee... Do te mbaj "peng" kjo... 💩💩💩🤢

 • Si nuk e kuptoni se Anna e pelqen Mevlanin🤦‍♀️🤦‍♀️ shihet qart qe ana pelqen shum mevlanin por nuk e zgjedh sepse mevlani nuk ben asgje per te.

 • V 7

 • Per cfare rrin akoma ne emision kur paska frike te nisi nje njohje ,kur me te parin pati frike me te dytin po njesoj ik moj dil e mblidh mendjen

 • Mjeri, Shqiptarij qka ka në atë,Tokë,A,së nuk jeni Shqiptarë,e A së Evropjanë.

 • Ana duhet te eleminohet nga show kjo ka lidhje perderisa ithot mos u afro

 • Kjo ana ben show kot kjo eshte buurr vet

 • Diana mos luaj me djemte....??? ...dhe ato dy macet.e vogla.ma shpifen ........femi nga trüte.me dhomb jashte ngelen ne nje qeshje te shemtut......o zot.......

 • Ky memedheu. Sa dite kishte pa Bo dush? Si Pena. Thote gjermani. ..i palare.si Cjap plak.........dhe e fpdyta perse rri aty ne perputhen. Ne nje kohe qe jashte del me Genarden e Love Story ..me dore ne qafe haptas fare se kuptoj se more vesh? Me 100 femna.kapet nga Paparazzi.....cfare Bo ky Cjap ?......lu apo Bo Show..........

 • Ana ka tjeter ,por do te bej tv

 • Mos u trëmb nga djemt moj Ana!! Sepëse me këtë fëtohëtësi nuk do të gjejsh as kënd për veten... përse, mos ke dikënd jashtë këti emisioni?? Mos vallë për këtë arësyje je kështu e dashurë??

 • Mutati me sindin ❤❤❤👍👍👍👍👍

 • Ana njeriu me kot qe ka pasur Perputhen! Njeri pa karakter dhe mashtrues, turp!

 • 22:05 😂😂😂 mevlani i pastron bluzen Rinianit 😂 kjo tregon se Mevlani vetem te mira ben 22:22 e riperserit serisht tu largu qimet e Anes 😂 pervec zhgenjimit i paska len dhe shume qime Ana😂

 • Te gjith kta kan lidhje jasht Ky Emision esht Teater

 • Ana shum bitch be sun pe sho be lopen e nanes

 • Fmrat e nivrlit me te ult po ofenfojn djemt me ofendimin me te rend publik .... nese ste plq ske nevoj ta publikosh me ofenduar tjetrin se un po kuptoj ne kete emisjon se po degjenerohet situata vec po beni debate pa lidhje spo kuptoj dicka reale ketu ju pa benu si princesha delikate po ju jeni meturina jeni te perdala dhe djemt i kini king..

 • Mos e pyet rri aty o sja vlen o Rinjan te merresh me Anen se vetem i rritet mendja booooo ku vajte moj Shqiperi o Zot na ruaj nga te tilla femra

 • Se moj Ana te pelqen shum vetja po me ket sjellje ti ske vlera aspak

 • Rinjani je me i bukuri do Zoti je dhe i zgjuar ti meriton nje vajze inteligjente dhe jo Ana qe i pelqen shum vetja

 • O Rinjan lere o qun se Ana nuk eshte per askend i pelqen vetja shum ajo sdurohet

 • Mevlani pse zgerdgihesh ate shkon ajo sjellje ,,,

 • F

 • Femer ma vK se kjooo mut sindi skom pa kurre e tmerrshme

 • Sindi me ate tualet po na e shpif perzoten

 • Po nxirreni kte bythqire femer

 • Mori ana po qka esht puna jote qe nuk shpreh ndenjat e tua per rinianin

 • se kuptpj pse e detyrojn anen per rinianin. Nuk do o lal :P sdo hahaha dhe kjo sindi niveli i narcisismit, nuk e di dmth. ben takim 4 min pyt tjetrin vec per veten lol

 • Juli njeriu me i mir I vetmi person qe me pelqen shum aty

 • o Mevlan mavria ca bn andej nga mbrapa😂😂

 • Tipike rrugace e rrahur me vaj e uthul por ben rrolin e femres delikate sa me i mashtru debilet meshkuj. Kjo Ana qenka super ku** e fshehte me ate rrolin e lozonjares por harron qe gjestet e tepruara sensuale e radhetojne dhe e tregojne me SHUUUUUME eksperience. Larg O Zot nga kto femra si kto, te shkatrrojne

 • pasha allahun e madh qe kom mbi kok jam njeri prej fancave qe e percolli prej filimi po osht takimi ma palidhje ne jet ma i mir ishte i gracianes dhe teas cilin e cilcoia ma te keqin tash ky e zen venin e par prej mat kqive

 • Sindi t’dhifsha n’goj

 • Murati e Sindi si Maca me Miun 😜

 • 31:00 HAHAHAAHAHAAHAHSHA😂

 • Shum fallco ana

 • Ai eri duhet tdali patjeter nga emisioni like kush menon kshu😳

 • Ore edini cfar do ana nuk do Burr po do nje pun ne top Chan 🤣🤣🤣

 • Ana lezbike ky eshte informacion 100%😂😂😂😂

 • Kjo ana sdo as njeri aty se si duket do ket naj lidhje jashte se ska munci ..esht vetem per fame aty rrin se i ka largu te gjithe djemve nga vetja

 • Kap hekmani qet anen se shum menemadhe osh kjo ashiqare po shifet qe per fam ka ardh asnjanit pi djemve nuk i don kap hekne menemadhen

 • Do te los ana si gjithmon po rihani esht ndryshe burr tamam mos e le ate kucedren te los me ty

 • kjo ana eshte bere vl fare, eshte bere si ajo dua cfare dua as vete nuk e di

 • Ana me vjen keq ti qenke kot fare me kto budalliqet tua

 • ana ka te drejt mos te ket besim ae djemt aty po dojn me i provu te tera pastaj thon me pl mua kjo sa per loj e thon. djemt

 • Ana do te prezantoje perputhen 40 🤣🤣🤣

 • Kuptoheni Ana do qe te bej kariere ne prezantim nuk e ka mendjen me gjet te dashur aty mrena...

 • Anes sikur i ka ren llotaria amerikane esht aq e habitur sa se beson edhe vet që po del me Tom cruis. Esht sh e bukur për të qen e v8😏

 • Ana do vendin tend Bora, nuk eshte aty per te zgjedhur ndonje djale. Ajo ka lidhje jashte o njerez🤮🤮🤮

 • Kjo Sindi esht 🤮🤮🤮 Sa kot ne takim 4-minutsh me Muratin. Ai kaq i mir

 • Qr ato buzt e sindit si mja pas ly gjyshja ime me furce teli qe grryn soben 😂😂

 • Po thuaj moj ana se plase...kam te dashur jashte qe po me pret

 • Ana me duket se eshte perputhur me Arianin🤣🤣🤣

 • Erlindi, Andi, Jasmina dhe Sarah ne kete emision kane qene tmerr. Keta dy djemt mendojne qe jane me ndonje emision komedi e keto dy te fundit “shkrihen” tu qesh pa ndonje arsye! 🤢

 • Ana ka lidhje jashte ajo ben vetem loje

 • Eposhter ana

 • Ai esht i bukur ti sje per ta meriton me te mire

 • Riniani ben cdo gje qe t'i kthehet .Dhe Ana ka te drejt sepse e mbyti me presion . Nje mashkull duget te tregoj durim dhe te di te pres.

 • Sa keq merdhi Ana Rinjani djal mir po ti fakt the sdjea sdridhe po duhet met fut prizen met dridh ty 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • bravo arian se sindi vetem me muratin shkon

 • Bravo Rinjani mos u merzit se je nje njishi 👍

 • Ana shkerdhehet me 2G

 • Mevlani duke pastru lesht e Anes 🤣🤣🤣

 • o ana i qr po ik ne shpi se u bone bajat boll bone show

 • Ua perputhen nuk jepet ne youtube para ores 9,30uauuu olssa na e ke fut 🤮😅😅😅😅

 • Mevlani😂😂😂😂

 • 👇Per me shume klikoni tek ky link 👇👇 nolong.info/show/fKdpfINrrJZupo0/video.html

 • Si qesh mevlani ;arushi ...

 • Riniani : un keshtu jam dhe ne jeten private Mevlani :po po ashtu je 😂😂😂

 • Sa e sinqert eshte Ana nuk eshte si tjerat at qe pelqen ethot sdin te aktroi

 • Ana..shiko Arjana un ketu kam ardhur per show e jo per te perputhem🤣🤣🤣

 • Murat pu shkue me menden e Sindit duet me mar ni pistoket dhe me i vra gjith Djemt

 • Mir bere Ana. Riniani duket njeri I ulet. Nuk duket qe te do. Te lumte. Bere veprimin e duhur.